MOBILIŲJŲ APLIKACIJŲ KŪRIMO KAINA

 

 

Projekto dydis turi konkrečią vertę tol, kol tarifas ir laikas yra susiejami į vieną paketą. Dažniausiai sakydami “dydis” turime omenyje funkcionalumą arba programėlės verslo logiką. Be to, programėlės kūrimas gali apimti:

 

  • Dizainą su animacija
  • Prototipų kūrimą
  • Unikalius sprendimus klientams, kurie gali reikalauti techninių tyrimų
  • Netikėti rezultatai ir pasikeitimai, kurie galimai įvyks kuriant programėlę.

 

 

Pagal mūsų naujausius projektų įvertinimus:

 

Paprasta iPhone / Android aplikacija su pagrindiniu funkcionavimu dažniausiai kuriama iki 2 mėnesių ir reikalauja nuo 2 tūkst. Iki 5 tūkst. Eurų.

 

Sudėtingesnė programėlė, kuriai sukurti reikia daugiau nei 2 mėnesių laiko, kainuos nuo 5 tūkst. Iki 15 tūkst. Eurų.

 

Didelio sudėtingumo iPad, iPhone ar Android programėlės su išplėstinėmis duomenų bazėmis (taip pat galime parūpinti ir backend kūrimą), verslumo lygiu ar prekės ženklu, gali užimti daugiau nei 6 mėnesius ir pareikalauti nuo 30 tūkst. Iki 50 tūkst. Eurų.

 

 

Dažniausiai pirmoji kuriama programėlė turėtų būti iPhone telefonams. Vėliau galima kurti Android programėles

 

 

Kartu su Android operacinės sistemos augimu ir vystimusi bei Android prietaisų plitimu pasaulyje, ši rinka darosi vis patrauklesnė kūrėjams. Iš mūsų patirties, klientai vis dar yra linkę pirmiau rinktis iOS programėlių kūrimą. Kad ir kaip bebūtų, kitas neišvengiamas žingsnis yra rinkos galimybių ieškojimas Google Play svetainėje.

 

Akivaizdi priežastis pirmiau pasirinkti iPhone / iPad perogramėlių kūrimą yra ta, kad Apple App Store moka daugiau pinigų kūrėjui, nei Google Play. Vien dėl to, kad iPhone vartotojai yra labiau pasiryžę leisti pinigus programėlėms nei Android prietaisų savininkai, tai nereiškia, kad taip bus ir su jūsų idėja.

 

 

Ar Android mobiliųjų aplikacijų kūrimas kūrimas kainuoja daugiau nei aplikacijų, kurtų su iOS platforma?

 

 

Tiesa apie mobilių aplikacijų kūrimą yra ta, kad Android programėlių kūrimas kainuoja tiek pat kiek ir iPhone. Vienintelis, šiuo klausimu, paminėjimo vertas dalykas yra tai, kad didelis Android prietaisų pasirinkimas ir skirtingi ekranų dydžiai padaro Android programėlių kūrimo aplinką sudėtingesnę darbui ir dėl to programėlių kūrimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

 

Android projekto įvertinimo etape, mes klausiame kokius prietaisus ir operacines sistemas turėtų palaikyti programėlė. Jei yra poreikis kurti programėlę senesnėms Android operacinės sistemos versijoms ir iOS, tada viso projekto kaina bus didesnė.

 

Apibendrinant mobiliųjų aplikacijų kūrimo kaina galima lyginti amžinai, tačiau jūsų konkreti Android ar iOS programėlė pirmiausia turi praeiti įvertinimą ir tik tada jūs sužinosite jos tikrąją vertę.

Norite sužinoti Jūsų projekto kainą?