ATLIKTI DARBAI

STARTUOLIAMS

Esame jūsų kūrimo komanda. Padėsime kur sustojote arba patobulinsime jau padarytą projektą. Turime resursų, kurie padės jums greitai pasiekti rinką.

NAUJAM VERSLUI

Padėsime adaptuoti naujas platformas arba praplėsti jūsų esamus produktus.

VERSLUI

Turite produktus kuriuos reikia sukurti. Mes turime resursus kurie padės tai greitai atlikti.

Taksi Klaipėda

 

 

Taksi iškvietimas vienu paspaudimu. Klaipėdos Taksi Autoparko sprendimas, sukūrėme 2 android aplikacijas, 2 iOS aplikacijas ir Administravimo panelę.

PLAČIAU
taksi

Rail Baltic Magazine

 

iOS Aplikacija skirtą Rail Baltic Magazine leidžiamų žurnalų ir knygų pirkimui ir skaitymui. RBM yra vienintelis Baltijos šalyse specialiai geležinkelių transportui skirtas iliustruotas žurnalas. Žurnalas leidžiamas lietuvių-rusų ir lietuvių-anglų kalboms su turinio santrauka prancūzų-vokiečių kalbomis. Žurnalo redakcinė kolegija – tarptautinė komanda, kuria sudaro geležinkelių istorijos bei geležinkelių transporto specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Jungtinės Karalystės.

rbmmock-2

PLIUS2 Paslaugų Portalas

 

Naudotojo sąsajos projektavimas ir dizaino paruošimas paslaugų portalui. Suprojektuotas mobilios aplikacijos ir web dizainas.
Tai nauja Lietuvoje paieškos sistema internete ir mobiliajame įrenginyje, padėsianti taupyti laiką ir pinigus.

PLAČIAU
p2

Worker Tasks HRM

 

Worker Tasks projektas skirtas nuotolinės darbo jėgos valdymui ir kontrolei mobiliųjų įrenginių pagalba. Centralizuotas užduočių siuntimas į atskirų darbuotojų įrenginius, optimizuotas maršrutų sudarymas ir užduočių stebėjimo galimybė. Buvo atliktas prisitaikantis dizainas, administratoriaus panelė ir darbuotojo aplikacija.

PLAČIAU
wt

Kiek kainuoja sukurti mobiliąją aplikaciją?